Životné prostredie je základ, no kto ho znečisťuje?

Politické frázy vládnych pokrytcov nestačia!

Parlament prijal uznesenie k petícii s názvom „Klíma ťa potrebuje“, kde varuje pred tragickým znečisťovaním našej planéty a žiada niečo pre ochranu nášho životného prostredia robiť.

Keďže v hnutí REPUBLIKA Slovensko úprimne milujeme a prajeme si zachovať pre naše deti prírodu krásnu, živú a čistú, nemáme na rozdiel od vládnych pokrytcov strach pomenovať problémy pravým menom.

Globalizácia je hlavným zdrojom znečistenia planéty. To, čo si vieme vypestovať a vyrobiť doma, vozíme zbytočne tisíce kilometrov iba preto, aby mohli globálne korporácie a najbohatší oligarchovia nepredstaviteľne bohatnúť.

My to preto hovoríme na rovinu a nahlas! Záleží nám na našej prírode, chceme ju chrániť, a preto budeme vždy aktívne presadzovať lokálnu produkciu potravín a tovarov bežnej spotreby u nás doma. Dáme tým prácu našim ľuďom, zabránime ekonomickej migrácii a podporíme ochranu planéty. A že tým budú stratoví nejakí bezohľadní oligarchovia? Tak tí nás nezaujímajú…

Rovnako sa ale nebojíme poukázať na komunity, ktoré spôsobom svojho života devastujú lesy a vodné toky vo svojom okolí a ničia tak životné prostredie a pestrý život v ňom. Z pozície vlády zavedieme rešpekt k zákonom Slovenskej republiky aj do osád a donútime znečisťovateľov po sebe poupratovať a zaplatiť si za to!

Poukázaním ľubovoľnej sumy na náš účet pomôžete zlepšovať našu prácu a zvyšovať náš dosah.
Ďakujeme.

IBAN: SK62 0200 0000 0041 9025 5853

About Author

0 Comment

Leave a comment

Prevádzkovateľ OZ Kulturblog, Starý trh 51, Kežmarok, kontakt redakcia@kulturblog.sk, telefón: 0951377803. Používa súbory cookies na prispôsobenie obsahu reklám a funkcie sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy.

Súhlasím