Vláda zmenila Slovensko na koncentračný tábor a my sa musíme brániť!

Chcem požiadať všetkých ľudí, ktorí plánujú protesty na hraničných prechodoch, aby mi pokojne napísali a rád každému s propagáciou týchto protestov pomôžem.

Rozumiem, že mnohí nechcete účasť politikov na týchto aktivitách a využitie protestov na politickú prezentáciu, preto ak sa niekde zúčastním, prídem ako občan Slovenskej republiky, ktorému fašistická vláda vzala jeho práva a slobody. Ide nám totiž o všetko a ak neprebudíme spiacu väčšinu na kúpaliskách a terasách, tak naše malé počty policajné bioroboty, na pokyn fašistov zomelú. Zavádzať vyhradené pruhy pre očkovaných a platené povinné testy pre neočkovaných je to isté, ako zákaz pre Židov, chodiť po chodníkoch v Nemeckom okupovaných zónach počas vojny, alebo platenie špeciálnej dane neveriacimi v štátoch podmanených islamskými vojskami.

Tak ako vždy doteraz sa postavíme za slobodu a práva proti fašistickému zlu vo vláde, no postaviť sa musí v prvom rade Slovenský národ

Poukázaním ľubovoľnej sumy na náš účet pomôžete zlepšovať našu prácu a zvyšovať náš dosah.
Ďakujeme.

IBAN: SK62 0200 0000 0041 9025 5853

About Author

0 Comment

Leave a comment

Prevádzkovateľ OZ Kulturblog, Starý trh 51, Kežmarok, kontakt redakcia@kulturblog.sk, telefón: 0951377803. Používa súbory cookies na prispôsobenie obsahu reklám a funkcie sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy.

Súhlasím