TRADIČNÁ RODINA – TŔŇ V OKU PRE LIBERÁLOV

Tento týždeň sme mali opäť možnosť vidieť, že zo Západu sa v mnohých prípadoch šíri degenerácia spoločnosti až v extrémne nebezpečnej podobe.  Ohrozuje to náš naše rodiny, náš národ ako taký. Problém je jasne zadefinovaný – tradičná rodina.

Poslanci zo strany Kotlebovci – Ľudová strana Naše Slovensko predniesli v NR SR novelu ústavného zákona, ktorý mal jasne zadefinovať rodičov ako takých. Vo svojej dôvodovej správe k tomuto spomenutému návrhu okrem iného uvádzajú: „Cieľom legislatívneho návrhu je ústavné zakotvenie ochrany tradičného a stáročiami osvedčeného modelu rodiny, v ktorej môžu vychovávať deti a mať ostatné rodičovské práva výlučne páry opačného pohlavia, t. j. páry zložené z matky – ženy a otca – muža. A súčasne aj zakotvenie nemennosti pohlavia človeka, určeného pri jeho narodení.”

Reakcie na tento návrh zmeny ústavného zákona nenechali dlho čakať práve u tých ľudí, ktorí sa často, predovšetkým v mainstreame, hlásia k tomu, že sú tzv. demokrati. Ako je už zvykom, aj teraz sme mali, vďaka ich reakciám možnosť vidieť, že opak je pravdou. Uvediem ich len zopár.

Europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová okamžite musela reagovať na tento návrh, pretože novela ústavného zákona by znemožnila transrodovým ľuďom zmenu pohlavia. Čo jej extrémne znechutilo chuť do života bol fakt, že až 44 poslancov NR SR bolo ochotných za tento návrh zahlasovať a medzi nimi boli aj poslanci a poslankyne politických strán SME RODINA a OĽaNO.

Zdroj: Facebook

Najvtipnejšie boli komentáre, ktoré sa objavili pod týmto jej príspevkom na sociálnej sieti Facebook. Aspoň tam sme mali možnosť spozorovať, že na Slovensku stále existujú ľudia so zdravým úsudkom a že si uvedomujú, že rodinu by mohli tvoriť jedine dve osoby, ktoré sú heterosexuálnej orientácie, ktoré si samozrejme neprešli tranzíciou, čo znamená, že môžu splodiť potomka pre štát.

 

Politická strana Progresívne Slovensko.

Bolo by až nemiestne, keby na konanie poslancov NR SR na túto novelu ústavného zákona nezareagovali členovia politickej strany Progresívne Slovensko. Asi najznámejšie tváre tejto strany, Irena Bihariová, či nebodaj Lucia Plaváková sa stihli na sociálnej sieti Instragram posťažovať, že ako mohlo k takémuto činu v NR SR vôbec dôjsť. Plaváková toto hlasovanie s tzv. fašistami označila za veľkú hanbu slovenského parlamentu, keďže by došlo k obmedzeniu základných práv LGBTI ľudí od vzniku Slovenskej republiky. Irenka Bihariová reagovala trochu inak a prišla s príspevkom na Instagrame, kde sme mali, neviem či česť, zoznámiť sa s 3 významnými osobami, ktoré sa podieľajú na degenerácií spoločnosti na Slovensku. Medzi nimi musela byť, opäť vyššie spomínaná, Plaváková, keďže je matkou dcéry, ktorá má dve matky.

 

Ďalšou osobou je Matúš Lenický, verejnosti žiaľ známy pod menom Matia Lenická/Martina Dúhová/B-complexka, ktorý o sebe hovorí, že je žena, no doposiaľ si neprešiel tranzíciou a svoju mainstreamom pretláčanú identitu len hrá, zatiaľ čo v súkromí tvorí pár s heterosexuálnou partnerkou. Často krát uverejňuje blogy v denníku SME. Živí sa ako DJ a je neustále propagovaný stranou Progresívne Slovensko.

Matuš Lenický. Zdroj: Instagram

 

Posledná osoba z príspevku Bihariovej bola Zara Kromková, ktorá si už prešla tranzíciou. Táto osoba je nielen blogerkou pre denník N, dokonca je poradkyňou a komunitnou pracovníčkou spoločnosti PRIZMA KOŠICE, ktorá podľa jej slov pomáha vo viacerých oblastiach transrodovým ľuďom.

Zara Kromková. Zdroj: Denník N

 

Ďalšou osobou, ktorej by som sa veľmi rád povenoval je Mgr. Slavomíra Henčeková. Pre tých, ktorí sa venujú veciam verejným by malo byť známe, že je asistentkou poslanca Jána Benčíka,  a ktorá vďaka tomu poberá mesačnú odmenu vo výške 2049€. Henčeková na svojom účte na sociálnej sieti Facebook ozrejmuje, že bude „iniciovať a písať trestné oznámenie za verejné podnecovanie nenávisti voči skupine osôb pre ich sexuálnu orientáciu a k obmedzeniu ich práv a slobôd verejnými činiteľmi podľa § 424 ods. 3 písm. b) zákona č. 300/2005 Z. z.,” Samozrejme nezabudla ešte informovať aj o tom, že vďaka tomu, že koaliční poslanci zahlasovali za opozičný návrh zákona, došlo k porušeniu koaličnej dohody. Tá totiž konštatuje, že takýmto aktom dôjde k hrubému porušeniu koaličnej dohody.

Príspevok Slávky Henčekovej. Zdroj: Facebook

 

Opäť sme svedkami toho, že žijeme v absurdnej dobe. Nielenže jej nepripadá čudné, že poslanci vládnej koalície nemôžu zahlasovať za návrhy zákonov opozičných poslancov a to aj napriek tomu, že môžu reálne pomôcť občanom Slovenska z mnohých perspektív, dokonca vytvára svojimi nezmyselnými príspevkami dojem, že len vďaka ochrane tradičnej rodiny dochádza k podnecovaniu nenávisti voči LGBTQ+ komunite, ktorá reálne spôsobuje humánnejší spôsob genocídy nášho národa.

Samozrejme je veľké množstvo ďalších ľudí, ktorí pohŕdavo komentujú návrhy zo strán Kotlebovci – Ľudová strana naše Slovensko hnutia Republiky, za zachovanie tradičnej rodiny, ktorá ako jediná dokáže vytvoriť budúcnosť pre Slovensko. Mohol by som menovať Petra Bárdyho, Marek Mach a pod. Môžeme mať rôzne názory na rôzne veci ale je nutné vnímať veci triezvo. Budúcnosť akejkoľvek spoločnosti, akéhokoľvek národa zabezpečí výlučne tradičná rodina, keďže žiaden homosexuálny pár, dokonca žiaden pár, v ktorom aspoň jeden z nich prešiel tranzíciou, neprinesie potomka.

 

Tento článok vznikol ako reakcia na prednesenú novelu ústavného zákona do NR SR.

 

 

Zdroje:

https://www.nrsr.sk/web/Default.aspx?sid=zakony/cpt&ZakZborID=13&CisObdobia=8&ID=429

https://www.nrsr.sk/web/Default.aspx?sid=schodze/hlasovanie/hlasklub&ID=45488

https://www.teraz.sk/download/134/koalicna-zmluva.pdf

https://www.nrsr.sk/web/Default.aspx?sid=poslanci/poslanec&PoslanecID=996&CisObdobia=8

Poukázaním ľubovoľnej sumy na náš účet pomôžete zlepšovať našu prácu a zvyšovať náš dosah.
Ďakujeme.

IBAN: SK62 0200 0000 0041 9025 5853

1 Comment

  • Alex Zambokrethy
    Posted 21. marca 2021 23:40 0Likes

    Výborný článok👌.
    Rodina je úplným základom spoločnosti. Síce tento návrh zákona neprešiel, no aspoň sa vďaka nemu opäť ukázali tí, čo majú najväčší záujem rozbiť celý koncept rodiny. Rodina je budúcnosť národa. Kto sa snaží rozbiť rodinu, snaží sa robiť národ.

Leave a comment

Prevádzkovateľ OZ Kulturblog, Starý trh 51, Kežmarok, kontakt redakcia@kulturblog.sk, telefón: 0951377803. Používa súbory cookies na prispôsobenie obsahu reklám a funkcie sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy.

Súhlasím