Špecializovaný súd chce zničiť život celej rodiny!

Je mi zle z neslobody, do ktorej sa naša spoločnosť prepadla.

Speváka Jaroslava Pagáča, známeho ako Reborn, ktorý sa vo svojej tvorbe venuje národným, slovanským, kultúrnym a náboženským motívom odsúdia na 4 roky väzenia za symbol, ktorý používali naši predkovia tisíce rokov? Za tzv. slovanský kolovrat, žiaden hákový kríž!

Zoberú slobodu otcovi rodiny, ktorý nikomu neublížil, nikoho neokradol, len spieval o tisíce rokov starej histórii? Jeho ženu síce oslobodili, ale prokurátor Honz sa odvolal, lebo chce poslať do basy aj ju, matku malého dieťaťa! Povedzte mi, čo za bezcitné gestapácke monštrá pôsobia na špeciálnej prokuratúre a špecializovaných trestných súdoch?

Za toto ruinovanie ľudských životov, za túto stratu posledných zvyškov slobody nesie vinu Smer. Toto všetko sa deje vďaka smeráckym vládam, ktoré zaviedli choré a nedemokratické paragrafy do trestného zákona. Oni potom vytvorili špecializovaný trestný súd, oni spolu s Harabinom zaviedli “extrémizmus” do zákonov, oni pridelili túto pseudoagendu do rúk zvráteným sudcom a boli to oni, kto vytvoril špeciálnu jednotku NAKA, moderné gestapo, ktoré dnes ľudí prenasleduje aj za náboženské presvedčenie.

Môžeme nadávať na Matoviča a túto vládu, ale slobodu slova na Slovensku zruinovali vlády, ktorých predsedom bol Robert Fico. A nebudem ticho, len preto že teraz hlasno kritizujú Matoviča.

Kvôli nim prichádzajú deti o svojich otcov. A moje svedomie mi nedovolí mlčať.

Toto šialenstvo sa musí skončiť.
Čoskoro nám zakážu aj hovoriť… Na Slovensku musíme obnoviť slobodu slova!

Poukázaním ľubovoľnej sumy na náš účet pomôžete zlepšovať našu prácu a zvyšovať náš dosah.
Ďakujeme.

IBAN: SK62 0200 0000 0041 9025 5853

About Author

0 Comment

Leave a comment

Prevádzkovateľ OZ Kulturblog, Starý trh 51, Kežmarok, kontakt redakcia@kulturblog.sk, telefón: 0951377803. Používa súbory cookies na prispôsobenie obsahu reklám a funkcie sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy.

Súhlasím