Slovenský národ má dosť Igora Matoviča!!!

V sobotu 17.10. 2020 sa konal v Bratislave druhý najväčší slovenský protest po Gorile. Protest, na ktorom ľudia chceli vyjadriť svoju nespokojnosť k nezmyselným opatreniam na Slovensku. Tohto protestu som sa zúčastnila aj ja s mamou a mojimi kamarátmi. Protest sa začal o 14:30h. Vtedy už bolo námestie plné nespokojných občanov Slovenska. Či už z Nitry, Trnavy, Žiliny, Banskej Bystrice, Trenčína, Košíc a iných miest. Protestu sa zúčastnili futbalový fanúšikovia, poľnohospodári, živnostníci, majitelia fitnescentier, sympatizanti a členovia Ľudovej strany Naše Slovensko, ale aj obyčajný ľudia ktorým tieto choré opatrenia zobrali zdravie, prácu, bývanie,  alebo im ublížili iným spôsobom. My všetci sme sa spojili, aby sme konečne zastavili tento jeden veľký nezmysel, ktorý len ľudí straší a uberá im na ich slobode. Protestu sa zúčastnilo aj veľmi veľa provokatérov, agentov provokatérov, ktorí sa snažili vyvolať veľký konflikt medzi nami a políciou. 

Ja osobne som sa tohto protestu zúčastnila preto, lebo už mám tiež dosť týchto nezmyslov, ktoré nám do hláv tlačí náš ,,skvelý” premiér Igorko Matovič. Zatvorené stredné školy, reštaurácie, podniky či fitnescentrá. Ja navštevujem Zdravotnícku školu a už minulý rok sme boli doma vyše troch mesiacov. Teraz sa to celé opakuje znova a nikto z nás nevie ako to bude pokračovať ďalej. Nemáme prax, čo z nás bude??? Aký zdravotníci?!

Pán premiér sa len hrá na niečo čo nie je a vymýšľa si nezmysli nariadené z vyšších miest, len aby strašil ľudí a ničil im životy.  

Teraz sa vláda chystá na ďalší nezmyselný krok, ktorý bude stáť Slovensko len ďalšie peniaze a nič sa nevyrieši, skôr naopak.  Chcú otestovať  5 a pol molióna obyvateľstva na tento náš nezmyselný vírus, ktorý sa po svete šíri veľkou rýchlosťou a niektorí ľudia sa boja čo i len ísť do obchodu. Už len keď sa nad tým normálny, zdravo uvažujúci človek zamyslí, vie že je to úplný nezmysel. Dokonca náš pán premiér má predstavu, že ľuďom ktorý sa nedajú testovať siahne na dávky, sociálnu pomoc a bude im ponechaná len základná zdravotná starostlivosť.  Myslím si, že týmto zachádza už veľmi ďaleko. A čo bude ďalej??? Povinné testovanie vakcínou, ktorá bude mať na ľudstvo nevedno aké účinky? 

Mnoho ľudí si ešte neuvedomuje, kam toto všetko vedie a čo všetko sa ešte môže stať. Ako bude vyzerať naše krásne Slovensko, keď mu bude vládnuť psychopat??? Netreba veľmi dlho rozmýšľať. Stačí sa pozrieť čo s ním spravil doteraz. 

Na včerajšom proteste zasahovala aj polícia. Použili slzný plyn, vodné delo a po slušných ľuďoch strieľali gumovými projektilmi. Takto sa Matovič správa k ľuďom, ktorí prišli vyjadriť svoju nespokojnosť!!! Náš pán premiér, ktorý nevie po anglicky a strápnil sa s tým v celom svete. Náš pán premiér ktorý sa schováva za policajtov, slzné plyny, vodné delá a spoza záclony sa pozerá so strachom na ulicu, čo sa tam robí. 

                                 

                               

Ľudia, slovenský národ dosť bolo Igora Matoviča!!! Vírusy, ktoré napádajú dýchacie cesty sú medzi nami už stáročia. Pred nimi sa treba chrániť posilňovaním imunity a nie rúškami!!! Dosť bolo týchto nezmyslov ohľadom smrtiaceho vírusu COVID-19!!! Postavme sa všetci spoločne za Slovensko!!! Nebuďme ticho a nenechajme so sebou zametať!!!

                                                                                               

Poukázaním ľubovoľnej sumy na náš účet pomôžete zlepšovať našu prácu a zvyšovať náš dosah.
Ďakujeme.

IBAN: SK62 0200 0000 0041 9025 5853

About Author

1 Comment

  • Ander Kixa
    Posted 19. októbra 2020 20:27 0Likes

    Je veľká škoda, že sa to zvrháva na boj proti Matovičovi. A čo ostatní vo vláde????????????
    A či keď vláda padne, budú voľby a vyhrá Pellegrini? Veď to bude ešte horšie!!!!!!!

Leave a comment

Prevádzkovateľ OZ Kulturblog, Starý trh 51, Kežmarok, kontakt redakcia@kulturblog.sk, telefón: 0951377803. Používa súbory cookies na prispôsobenie obsahu reklám a funkcie sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy.

Súhlasím