Slniečkari sa idú zblázniť! Na gréckych hraniciach zastrelili nelegálneho migranta

Európska kaviareň je naštvaná. Grécki vojaci uzatvorili pred agresívnymi nelegálnymi imigrantmi hranice a bránili svoju vlasť. Mám chuť zvolať „Konečne!“
Pred necelými 3 mesiacmi bol totiž na turecko-gréckej hranici zastrelený nelegálny pakistanský imigrant Muhammad. Grécke hranice boli v tom čase nepriechodne uzavreté armádou a Grécko odmietlo prijímať masy imigrantov valiacich sa z Turecka. Niektorí imigranti však boli agresívni a pokúšali sa prebojovať cez hraničný plot a grécku armádu (resp. pohraničnú stráž) za každú cenu. Dopadlo to prestrelkou, pri ktorej boli siedmi imigranti zranení a jeden z nich zraneniam spôsobenými nábojmi kalibru 5,56 mm nakoniec podľahol. Liberáli obviňujú zo streľby grécke ozbrojené zložky. Gréci sa však bránia, napr. tým, že grécka polícia a armáda používa zbrane kalibru 7,62 mm. Predstavitelia gréckej vlády tiež tvrdia, že títo ilegálni imigranti nemajú profil utečencov (v Pakistane naozaj vojna predsa nie je).
Liberáli v Bruseli 🏳️‍🌈 si však idú svoje a za každú cenu chcú potrestať toho, kto si trúfol chrániť hranice svojho štátu a vystrelil na agresívnych imigrantov. Stovka liberálnych europoslancov nedávno písala výzvu vedeniu EÚ (link tu: https://www.trtworld.com/europe/european-mps-seek-investigation-into-death-of-pakistani-man-by-greek-fire-36260), že sú zhrození z „porušovania ľudských práv“ imigrantov na grécko-tureckých hraniciach a tlačia úniu do prijatia opatrení, ktoré by zabránili používaniu neprimeranej sily proti imigrantom na európskych hraniciach. Samozrejme, porušovaním ľudských práv pôvodných Európanov už ani zďaleka tak pohoršení nie sú! A každého, kto má iný názor už tradične onálepkujú ako obyčajného rasistu, ktorý za každú cenu „obhajuje vraždu“.
Čo k tomu dodať? Európsky štát chránil svoje hranice pred inváziou nelegálnych imigrantov aj so zbraňou v ruke. Ja mám chuť zvolať „Konečne!“. Nie však preto, že by ma tešilo strieľanie do kohokoľvek. Práve naopak, kiež by sa na svete strieľalo čo najmenej. Lenže pravidlá musia platiť pre všetkých, aj pre nelegálnych imigrantov. Keď je raz nejaká štátna hranica očividne uzatvorená a stojí na nej armáda, tak zrejme to znamená, že ten štát nikoho z vonka z nejakého dôvodu vpustiť nechce. A asi sa nebudem pokúšať ten kordón preraziť silou. Každý normálny človek predsa dokáže rešpektovať uzatvorenie hraníc, vidíme to aj na súčasnej koronakríze, kedy normálni ľudia inteligentne rešpektujú obmedzenia na hraniciach. Tak prečo to nedokážu rešpektovať imigranti?!
Liberáli volajú po tom, aby sa proti imigrantom na hraniciach už nepoužívala sila. Predstavme si, že zoberieme armáde a pohraničnej stráži možnosť použitia zbraní proti cudzincom prekračujúcim naše hranice. Čo myslíte, ako to dopadne? Invazívnej armáde bude stačiť prezliecť sa do civilu, preliezť plot a proste sa len nezastavovať. A bezzubí vojaci ich budú musieť k nám pustiť… Taký štát je jednoducho odsúdený na dobitie a zánik. Používanie zbraní na ochranu hraníc niekomu môže alebo nemusí byť sympatické. V každom prípade to však musí zostať posledná možnosť na ochranu štátu a jeho obyvateľov pred neželanými votrelcami. A nezabudnime, dobrý vojak nebojuje pretože nenávidí tých, čo stoja proti nemu, ale preto, že miluje tých, čo stoja za ním. Ďakujem Grékom, že chránili nielen seba, ale aj Európu. A Muhhamad nech odpočíva v pokoji. Snáď dostanú jemu podobní ľudia rozum, zostanú doma a už k žiadnym prestrelkám na hraniciach nebude musieť prísť.

About Author

0 Comment

Leave a comment