Šialenstvo je robiť rovnaké veci opakovane a očakávať iné výsledky. (Einstein)

Toto je citát veľmi múdreho pána a ja sa s ním plne stotožňujem.
Minulý rok: -tvrdenie o dobrej príprave zdravotníctva na druhú vlnu,zabezpečené nemocnice, prístroje,ľudské zdroje, logistika
– testovanie, testovaneie, testovanie
– zhoršenie situácie na jeseň
– kolabujúce zdravotníctvo
– lockdown -do jari
Tento rok: – tvrdenie o perfektnej pripravenosti na tretiu vlnu, zabezpečenie všetkého, svet sa bude podľa nás učiť
– očkovanie, očkovanie, očkovanie
– zhoršenie situácie na jeseň
– kolabujúce zdravotníctvo
– lockdown – vraj na dva týždne???
Nezdá sa vám, že Einstein mal naozaj pravdu? Že smerovanie stále tou istou cestou vás nedovedie k inému cieľu?
Hlavne, že premiér už má vinníka. Ak by ste si mysleli, že uznal zlyhanie manažmentu vlády, nie, nie, ste na omyle. Vinníkmi sú neočkovaní. Aké prekvapujúce zistenie, nie? Veď nás tým masírujú už pol roka. A teraz to použijú ako ospravedlneie na vlastné zlyhanie.
Vôbec im nevadí, že štatistiky z iných krajín hovoria o pomere hospitalizácií a úmrtí vzhľadom k očkovaniu už zhruba 50/50. Naši novinári majú asi vlastné štatistiky, do ktorých nedali nahliadnuť ani ministrovi zdravotníctva, lebo oni tvrdia, že podiel očkovaných je 80 percent.
Tak, ako sa minulý rok držali mantry testovania, dnes sa držia mantry očkovania. Nič iné nevidia, nepočujú. Obávam sa toho, čo vymyslia na budúci rok.
Na druhej strane dúfam, že na budúci rok o takomto čase tu už táto vláda nebude. A snáď prídu iní, ktorí sa pohnú inou cestou, aby sme sa dopracovali k inému výsledku.
Poukázaním ľubovoľnej sumy na náš účet pomôžete zlepšovať našu prácu a zvyšovať náš dosah.
Ďakujeme.

IBAN: SK62 0200 0000 0041 9025 5853

0 Comment

Leave a comment

Prevádzkovateľ OZ Kulturblog, Starý trh 51, Kežmarok, kontakt redakcia@kulturblog.sk, telefón: 0951377803. Používa súbory cookies na prispôsobenie obsahu reklám a funkcie sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy.

Súhlasím