Reakcia na protest v Bratislave 17. 10. 2020

Médiá, slniečkári a liberálni politici sa teraz budú predbiehať v tom, ako vykresliť včerajší protest v čo najhoršom svetle. Je samozrejmé, že tam partia ľudí začala aj na popud policajných provokatérov robiť neplechy a niektorí ľudia nechali z nepochopiteľných dôvodov nadávať malé deti.

S tymito vecami nemáme nič spoločné a samozrejme, že sa od takého správania dištancujeme, aj keď je to natoľko zrejmé, že takéto otázky sú úplne zbytočné.

Drvivá väčšina účastníkov protestu boli slušní ľudia všetkých vekových kategórií, ktorí len chceli jasne demonštrovať svoju túžbu po navrátení normálneho života. Médiá túto skutočnosť neukážu a účelovo budú vyvolávať senzácie a otáčať to proti našej strane. My sme s týmto podlým spôsobom prezentácie zo strany médií rátali.

Preto som nesmierne rád, že na mieste bolo aj jedno alternatívne médium, ktoré spracovalo reportáž a rozhovory s účastníkmi a mám informácie, že už dnes ju prinesie na verejnosť. Každý bude mať možnosť urobiť si vlastný názor na slniečkárov a médiá a na vlastné oči sa tak presvedčiť, ako dokážu byť neobjektívne.

Tisíce slušných ľudí označiť za primitívov a násilníkov kvôli možno stovke agresívnych účastníkov je zrejmá stratégia informačnej vojny proti národným politikom. Každý z vás v tomto zápase môže pomôcť, keď budete reportáž zdieľať aj medzi vašich známych. Ja ju dnes zazdieľam aj na tejto stránke.

Ešte raz ďakujem všetkým odvážnym slušným ľuďom, ktorí prišli vyjadriť svoj názor a verím, že sa nám podarí Matoviča z úradu vlády poslať na smetisko politických dejín. Médiá a slniečkárov si nevšímajte 🙂

Poukázaním ľubovoľnej sumy na náš účet pomôžete zlepšovať našu prácu a zvyšovať náš dosah.
Ďakujeme.

IBAN: SK62 0200 0000 0041 9025 5853

About Author

0 Comment

Leave a comment

Prevádzkovateľ OZ Kulturblog, Starý trh 51, Kežmarok, kontakt redakcia@kulturblog.sk, telefón: 0951377803. Používa súbory cookies na prispôsobenie obsahu reklám a funkcie sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy.

Súhlasím