Registrácia/Pravidlá blogu

Vitajte na Kultur-blogu!

Vytvorili sme tento blog pre všetkých, ktorí chcú slobodne vyjadrovať svoje názory na akúkoľvek tému a hľadajú na to vhodnú platformu. Existenciou tohto portálu chceme tiež podnietiť kreatívneho ducha v mnohých ľuďoch a pomôcť tak ešte viac argumentačne vyvážiť verejný priestor.

Využite na svoje blogy náš portál Kultur-blog. Najlepšie blogy budú vždy zverejnené aj na hlavnej stránke a všetkých sociálnych sieťach.

Pravidlá registrácie nového blogera:

  • Svojou registráciou súhlasíte so spracúvaním osobných údajov,
  • Registrujte sa kliknutím na možnosť “Registrácia” v menu na pravo na stránke,
  • po registrácii si v administrácii pravdivo vyplňte obsah svojho profilu (Meno priezvisko, kto ste a o čom chcete písať, profilový obrázok, na ktorom bude viditeľná vaša tvár),
  • po vašej registrácii a vyplnení obsahu profilu vám administrátor v čo najkratšom čase povolí možnosť slobodne písať blogy a pridávať k nim ilustračné obrázky.

Tešíme sa na vaše články 🙂

Bloger

– je povinný dodržiavať všeobecne záväzné právne predpisy SR a iné predpisy (autorský zákon, platný trestný zákon, trestný poriadok, atď.) a  všeobecne akceptované etické, kultúrno-spoločenské normy a dobré mravy. Za ich porušenie nesie plnú zodpovednosť bloger.

– nemôže publikovať články, ktorých nie je autorom (vrátane prekladov z cudzieho jazyka). Povolené je použiť odzdrojovanú časť textu za účelom jej komentovania.

– nesmie porušovať autorské práva, zverejňovať a citovať cudzie materiály bez uvedenia zdroja.

– vo svojich blogoch nemôže propagovať vlastné alebo cudzie podnikateľské aktivity v rámci skrytej komerčnej reklamy.

– dáva svoj súhlas, že jeho články môže prevádzkovateľ kedykoľvek prebrať na titulnú stránku.

Aktívni politici môžu na blogu publikovať svoje vlastné úvahy a komentáre. Blog nie je určený na propagačnú činnosť politických strán a hnutí, ktoré na blogu nesmú zverejňovať oficiálne stranícke stanoviská.

V prípade porušenia týchto pravidiel bude bloger zablokovaný a jeho článok zmazaný.

Názory a postoje blogerov a ani blogy samotné nie je možné stotožňovať s občianskym združením Kulturblog (www.kulturblog.sk) a jeho členmi.

Čitateľom priateľsky odporúčame, aby si vždy informácie overovali, porovnávali zdroje a mysleli kriticky.  

Poukázaním ľubovoľnej sumy na náš účet pomôžete zlepšovať našu prácu a zvyšovať náš dosah.
Ďakujeme.

IBAN: SK62 0200 0000 0041 9025 5853

Prevádzkovateľ OZ Kulturblog, Starý trh 51, Kežmarok, kontakt redakcia@kulturblog.sk, telefón: 0951377803. Používa súbory cookies na prispôsobenie obsahu reklám a funkcie sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy.

Súhlasím