O nezmyselných opatreniach vlády a zmocňovacom zákone

VŠETKY DOTERAJŠIE OPATRENIA BOLI NELEGÁLNE A PRETO VLÁDA NA SLOVENSKU ZAVÁDZA TOTALITU! HLAVNÉMU HYGIENIKOVI DÁVA PRÁVA AKO DIKTÁTOROVI!

Vláda na Slovensku sa načisto zbláznila. Okrem toho, že opäť likviduje ekonomiku a berie ľuďom možnosť normálneho dôstojného života, bez adekvátnej finančnej kompenzácie, tak naviac prišla s návrhom zákona, podľa ktorého môže hlavný hygienik obmedzovať ústavné práva ľudí podľa ľubovoľnej potreby a bez strachu z právnych následkov! A robí to iba preto, že všetky doterajšie Mikasove opatrenia boli v rozpore so zákonom!

Hlavný hygienik vás po novom môže na základe vlastného presvedčenia označiť za podozrivého z šírenia nákazy a izolovať vás násilím od spoločnosti! Ľudí môžu v prípade potreby obmedziť na ich základných ľudských právach! Hlavný hygienik si môže svojvoľne ľuďom nakazovať rúška, karanténu alebo zatvárať prevádzky ako len potrebuje!

Toto nie je nič iné, iba zmocňovací zákon, ktorý obchádza parlament a štandardný legislatívny proces, ako aj volených zástupcov národa a robí z Mikasa nevoleného diktátora, pred ktorým sa teraz budú musieť ľudia doslova triasť.

Poukázaním ľubovoľnej sumy na náš účet pomôžete zlepšovať našu prácu a zvyšovať náš dosah.
Ďakujeme.

IBAN: SK62 0200 0000 0041 9025 5853

About Author

0 Comment

Leave a comment

Prevádzkovateľ OZ Kulturblog, Starý trh 51, Kežmarok, kontakt redakcia@kulturblog.sk, telefón: 0951377803. Používa súbory cookies na prispôsobenie obsahu reklám a funkcie sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy.

Súhlasím