NAKA Teror 3

NAKA TEROR 3

Doteraz to mam v živej pamäti keď 17.04.2020 som išiel podať trestné oznámenie na 19 ročnú rómku, ktorá verejne šírila rasovú nenávisť voči majorite.
Ja len zarecitujem jej slovník aby ste vedeli o čo ide.

 

 

 

 

Jej status znel:
,,Treba upáliť gadžov od novorodenca až po seniora za živa ich páliť horákom alebo sekať im sekerou do hlavy.
Áno, takýto status zverejnila 19 ročná rómka ktorá sa na sociálnej sieti volá ,,Is Lady Mimi”.
A pod svojím skutočným menom sa volá Adriána Janova (z východného Slovenska)

Kde bol vtedy ten “uštekaný” verejný udávač Jan “Levoslav” Benčík ? Prečo vtedy neurobil o 19 ročnej rómke blog ako je zvyknutý robievať ? To by sa asi nepáčilo jeho “Antifa” kamarátom alebo Arpádovi Solzészovi ktorého si ešte neskôr  spomenieme.

Následne 23.07.2020  som bol predvolaný na NAKU (do ZA) kde som mal iba odpovedať na otázky vyšetrovateľky ktoré si prichystala pre mňa. Avšak keďže bola z východu, tak to prenechala kolegovi v Žiline.
Otázky boli väčšinou skôr namierené proti mne, že či som náhodou nepodal trestné oznámenie z rasistických dôvodov alebo pre šikanu menšín na Slovensku. Paradoxne si pamätám, že ako som sa s kamarátmi smial, že čo by to bolo keby ešte mňa zadržali na stanici. Paradox sa stal skutočnosťou.
A to všetko kvôli tričku nacionalistickej kapely Krátky Proces.

Ja len podotýkam, že vtedy Krátky Proces bol ešte normálne dostupný všade.
Či už na Spotify alebo na Deezeri.
Dokonca ste si mohli aj tričko legálnou cestou kúpiť na internete, nikomu nič nevadilo.

Vyšetrovateľ ma obvinil z §422 ods.1 Trestného zákona, za prejavu sympatie k hnutiu smerujúcemu k potlačeniu základných práv a slobôd. Áno, už vidím ako tričkom niekoho potláčam.
Nevadí k trestnému činu som sa nepriznal. Jedine len k tomu, že tričko som na sebe mal a, že to ľutujem lebo nikde nikdy nebolo napísane, že tričko kapely je zakázane nosiť na verejnosti.

To tričko keď som mohol tak som chodil s ním všade kde sa len dalo. Dokonca ani mestká a ani štátna polícia ma ani raz kvôli tomu neupozornila.

Takže takáto je demokracia o ktorej všetci spievame ako nás ochraňuje. Áno, menšiny určite.

Potom si určite pamätáte aj akciu šašovia, kde záhadne až po dvadsiatich dňoch zadržali celú kapelu Krátky Proces. (Ja len, že už iba niektoré skladby môžete legálne počúvať)  Nie ako kedysi do 12.8.20 ste mohli počúvať od Krátkeho Procesu všetko. Dnes už nie. A prečo ? lebo však Slovenská demokracia je umlčaná kosákom a kladivom!  Dnes sa len komunisti hrajú na demokratov.

Od 12.8.2020 bolo ticho. Teda až kým neprišiel deň 11.05.2021. 

Tento deň mi prišlo začatie trestného stíhania a to konkrétne v troch bodoch.

Ja len podotýkam, že dôvod prečo som sa tak radikálnejšie vyjadril k rasistickéj organizácií Black Lives Matter je ten, že Arpád Soltész sa mohol vyjadriť na bielu rasu, že je spodina. (To isté som povedal aj vyšetrovateľovi dňa 20.5.2021 v Banskej Bystrici na NAKE)

 

Takže uvidíme ako naša “Nakôčka” sa popasuje s dvojakým metrom!
Pretože keď sa môže rómský žid takto verejne vyjadrovať a byť z toho následne oslobodený, tak môže byť s toho oslobodený aj Slovan ktorý ma aj keltské črty. Či, nie ?!

Podotýkam však ešte, že ma stíhajú aj za piesne ktoré som mal v telefóne (to nehovorím o tom, že tie piesne som mal v telefóne (aj) preto, aby som si naštudoval ideológiu kapiel!

Takže asi takéto piesne nemôžete mať v telefóne pretože NAKA vás automatický obviní z §422c prechovávanie extrémistického materiálu.

To nehovorím o tom, že NAKA si dovolila ísť do mojich súkromných správ a vytiahnuť súkromne správy ako dôkaz proti mne! Ale to ešte nehovorím o tom, že 3/4 správ som v živote nikdy nepísal ! Jedná jediná správa o ktorej som vedel, že som ju písal sa nachádza aj v uznesení vrátane správ ktoré som v živote nepísal.

Tak toto je jediná (súkromná) správa ( z aplikácie FB Messenger)  o ktorej mám vedomosť, že som ju v skutočnosti písal:

A toto sú naopak (súkromne) správy (z aplikácie FB Messenger) o ktorých nemám vôbec žiadnu vedomosť:

Takže asi takto nejako k našej NAKE a jej teroru páchaných na Nacionalistov či Vlastencov.
Arpád Soltész rómsko-židovského pôvodu, môže beztrestne používať rasistický slovník, ale keď si zoberiete príklad alebo kontext z jeho statusu a použijete to napríklad proti afro-rasizmu zo strany rasistickej organizácií Black Lives Matter, tak sa už automatický dopúšťate zločinu §422b ods. 1, ods. 2, písm. b) Tr. zákona rozširovania extrémistického materiálu.
Toto je ta rovnosť a diverzita o ktorej počúvame každý deň v humánnom podtóne ?!
Mam len nakoniec dve otázky

a) Budem tiež oslobodený ako Arpád Soltész ?
Pokiaľ si dobre pamätám, tak prokurátor  Honz povedal, že dôvod prečo Soltészovi zastavil trestné stíhanie je ten, že je bojovník proti mafií.
Dôkaz, že to Honz povedal: https://youtu.be/xoUUhUXdr7U

Výborne pán Honz. Ja som zas bojovník proti neo-marxizmu, neo-boľševizmu a ľavicového extrémizmu.
Som zvedavý či aj ja budem mať teda také privilégia ako pán Soltesz !!

A posledná otázka na záver:

b) Bude vôbec niekedy tá rómka stíhaná za extrémizmus ako Nacionalisti či Vlastenci ?

Dočkám sa niekedy toho ?

Alebo moje trestné oznámenie bude zamietnuté len preto, že som sa kedysi dopustil chýb za ktoré by mala pykať aj rómka Adriána J. ???!

#SDK4PICTURE

Poukázaním ľubovoľnej sumy na náš účet pomôžete zlepšovať našu prácu a zvyšovať náš dosah.
Ďakujeme.

IBAN: SK62 0200 0000 0041 9025 5853

About Author

0 Comment

Leave a comment

Prevádzkovateľ OZ Kulturblog, Starý trh 51, Kežmarok, kontakt redakcia@kulturblog.sk, telefón: 0951377803. Používa súbory cookies na prispôsobenie obsahu reklám a funkcie sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy.

Súhlasím