Miroslav Urban z hnutia Republika a očkovanie

Niektorí predstavitelia mainstreamu (neskôr sa toho chytila aj Infovojna, keď prevzala článok zo Startitup, pozn.) a radikálni provaxeri sa pozastavujú nad výrokom poslanca hnutia Republika, primára v Ružomberskej nemocnici, doktora Urbana, o tom, že svojim pacientom odporúča očkovanie. Vyzdvihujú ho a tvrdia, že je v rozpore s názormi tých, ktorí odmietajú očkovanie.

Ako nezaočkovaný človek na slovách doktora Urbana nevidím nič zlé. Ani keby každý lekár na Slovensku robil to isté. Lebo stále je to odporúčanie a rozhodnutie je na slobodnej vôli človeka.

Presne v tom je rozdiel medzi odborníkmi typu doktor Urban a veľkou časťou odborníkov, ktorí sú citovaní súčasnou vládnou mocou, štátnou propagandou a hlavným prúdom. Je totiž úplne iné očkovanie odporúčať svojim pacientom a opierať sa o svoje poznatky a skúsenosti, alebo ho od všetkých ľudí nasilu (naoko dobrovoľne) vymáhať pod hrozbou toho, že človek nebude môcť vykonávať isté činnosti. Taktiež nemôžem opomenúť rozdeľovanie občanov na základe očkovania do skupín, jednu z nich dehonestovať, druhú vyzdvihovať a poštvávať ich tak proti sebe.

Je logické, že sa vám v uvedenom prípade časť spoločnosti začne búriť, nebude vás počúvať a začne odmietať všetko, aj keby to bolo akokoľvek dobré.

Ale možno je to niekoho cieľom…

Text bol pôvodne publikovaný ako status na mojej Facebookovej stránke

About Author

0 Comment

Leave a comment