Miroslav Urban z hnutia Republika a očkovanie

Niektorí predstavitelia mainstreamu (neskôr sa toho chytila aj Infovojna, keď prevzala článok zo Startitup, pozn.) a radikálni provaxeri sa pozastavujú nad výrokom poslanca hnutia Republika, primára v Ružomberskej nemocnici, doktora Urbana, o tom, že svojim pacientom odporúča očkovanie. Vyzdvihujú ho a tvrdia, že je v rozpore s názormi tých, ktorí odmietajú očkovanie.

Ako nezaočkovaný človek na slovách doktora Urbana nevidím nič zlé. Ani keby každý lekár na Slovensku robil to isté. Lebo stále je to odporúčanie a rozhodnutie je na slobodnej vôli človeka.

Presne v tom je rozdiel medzi odborníkmi typu doktor Urban a veľkou časťou odborníkov, ktorí sú citovaní súčasnou vládnou mocou, štátnou propagandou a hlavným prúdom. Je totiž úplne iné očkovanie odporúčať svojim pacientom a opierať sa o svoje poznatky a skúsenosti, alebo ho od všetkých ľudí nasilu (naoko dobrovoľne) vymáhať pod hrozbou toho, že človek nebude môcť vykonávať isté činnosti. Taktiež nemôžem opomenúť rozdeľovanie občanov na základe očkovania do skupín, jednu z nich dehonestovať, druhú vyzdvihovať a poštvávať ich tak proti sebe.

Je logické, že sa vám v uvedenom prípade časť spoločnosti začne búriť, nebude vás počúvať a začne odmietať všetko, aj keby to bolo akokoľvek dobré.

Ale možno je to niekoho cieľom…

Text bol pôvodne publikovaný ako status na mojej Facebookovej stránke
Poukázaním ľubovoľnej sumy na náš účet pomôžete zlepšovať našu prácu a zvyšovať náš dosah.
Ďakujeme.

IBAN: SK62 0200 0000 0041 9025 5853

About Author

0 Comment

Leave a comment

Prevádzkovateľ OZ Kulturblog, Starý trh 51, Kežmarok, kontakt redakcia@kulturblog.sk, telefón: 0951377803. Používa súbory cookies na prispôsobenie obsahu reklám a funkcie sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy.

Súhlasím