MATOVIČOVA LIKVIDÁCIA ŠPORTU, KULTÚRY A PODNIKATEĽOV POKRAČUJE V PLNOM PRÚDE!

Okrem toho, že narušený Igor Matovič nariadil cez svoju bábkovú “pandemickú komisiu” aj deťom v školách nosiť rúška v dobe, kedy čoraz väčšie množstvo odborníkov nahlas hovorí o tom, že sa s týmto chrípkovým vírusom musíme naučiť žiť, tak prišiel aj s ďalšími opatreniami.

⚽️🏓🏒 Medzi inými zákaz verejných, aj športových podujatí nad 1000 účastníkov – čím fakticky dorazí, už aj tak na kolená zrazený slovenský šport.

🎤🎬🎸Rovnako toto opatrenie zlikviduje množstvo umelcov, spevákov, hudobníkov a ľudí, ktorí pre nich pracujú. Nehovoriac o kluboch a podnikoch, kde sa usporadúvajú koncerty a vystúpenia.

🍹🍾🍸Nariadenie, že nočné podniky musia o 23:00 zavrieť, pretože podľa Igorových odborníkov sa dovtedy zrejme “smrteľná” korona nešíri, spôsobí krach nespočetného množstva malých podnikateľov. A tí budú musieť prepustiť svojich zamestnancov.

Čelíme obrovskej finančnej kríze, ktorá najviac na jeseň postihne priemysel a ťažko si predstaviť, koľko ľudí príde o prácu. Matovič však robí všetko preto, aby ešte viac umocnil dopady krízy a vyrába väčšie a väčšie problémy.

Opatrenia proti tomuto vírusu, ktorý je tak “extrémne” smrteľný, že na cestách zomrelo za tú istú dobu ďaleko viac ľudí, sú tak neprimerané a nezmyselné, že ich ekonomické a zdravotné dôsledky sú ďaleko horšie než samotný chrípkový vírus, s ktorým sa už proste musíme naučiť žiť.

Každý človek, ktorý sa chce chrániť a vírusu sa skutočne bojí predsa môže obmedziť svoje sociálne interakcie na minimum a všade nosiť respirátor, rukavice a dezinfekciu. Plošné opatrenia v dobe, kedy sa vie, že pre drvivú väčšinu ľudí ide o neškodný vírus, predstavujú fatálnu chybu a likvidáciu ekonomiky.

Poukázaním ľubovoľnej sumy na náš účet pomôžete zlepšovať našu prácu a zvyšovať náš dosah.
Ďakujeme.

IBAN: SK62 0200 0000 0041 9025 5853

About Author

0 Comment

Leave a comment

Prevádzkovateľ OZ Kulturblog, Starý trh 51, Kežmarok, kontakt redakcia@kulturblog.sk, telefón: 0951377803. Používa súbory cookies na prispôsobenie obsahu reklám a funkcie sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy.

Súhlasím