Matovič musí odísť a stáť pred súdom za likvidáciu národa! Nutne potrebujeme referendum!

Po neustálom pokračovaní chorého projektu celoplošného testovania za obrovské desiatky miliónov eur a len s chabým výsledkom a obrovským ponížením a trápením národa prišiel Matovičov verný sluha Krajčí a ešte šialenejším nápadom. Opatrenia, ktoré nefungujú sa vraj ešte sprísnia a ľudia budú posielať sms pri odchode z domácnosti…

Za toto by sa nemusel hanbiť ani súdruh Stalin, stačilo by, aby by dnes žil. Toto je totiž pravá tvár vlády. Totalitná zločinecká skupina, likvidujúca Slovenský národ.

O to horšie pôsobí, že referendum o predčasných voľbách, ako jediný nástroj na jasné vyjadrenie vôle národa stroskotalo na detinských hádkach dvoch politikov. Je čas aby im občania “vyčistili žalúdok” a vysvetlili, že Slovensko čaká na jasné kroky k pádu vlády psyhopata Matoviča, nie na hlúpe hádky.

Viac sa dozviete vo videu

Poukázaním ľubovoľnej sumy na náš účet pomôžete zlepšovať našu prácu a zvyšovať náš dosah.
Ďakujeme.

IBAN: SK62 0200 0000 0041 9025 5853

About Author

0 Comment

Leave a comment

Prevádzkovateľ OZ Kulturblog, Starý trh 51, Kežmarok, kontakt redakcia@kulturblog.sk, telefón: 0951377803. Používa súbory cookies na prispôsobenie obsahu reklám a funkcie sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy.

Súhlasím