Matovič a Krajčí nakúpili ďalšie testy za 140 miliónov eur!

Odstúpte vy hyeny! Nič iné ma ani nenapadá vám povedať. To isté platí o všetkých vládnych poslancoch, predovšetkým tých z OĽANO! Ste hanbou Slovenska a príčinou stavu, v ktorom sa nachádzame!

Na centrálnom registri sa objavili nové zmluvy, podľa ktorých Ministerstvo zdravotníctva nakúpilo ďalších 35 miliónov zbytočných AG testov za neuveriteľných 140 miliónov eur! V tej istej dobe, kedy krachujú tisíce firiem a ľudia nemajú z čoho žiť! Kde je tá prázdna špajza vy zapredané protislovenské hyeny?

Prepáčte mi ten rozčúlený spôsob príspevku, ale mám plnú mailovú schránku správ od ľudí, ktorí v zúfalstve prosia o pomoc, lebo nemajú z čoho žiť, kvôli opatreniam tejto vlády. Policajti na uliciach zatýkajú ľudí kvôli rúškam a rozdávajú šialené pokuty, deň za dňom sa ponárame do väčšieho a väčšieho chaosu, skupina vládnych diletantov sa medzi sebou háda ako supy nad zdochlinou a zatiaľ si Krajčí robí obchody za stovky miliónov eur! V núdzovom stave!

Zopakujem to, pretože je to pre mňa politický program. Ste obyčajní zločinci a skončíte pred súdom za likvidáciu celého štátu a smrť tisícov ľudí, ktorým sa vďaka vám nedostala zdravotná starostlivosť!

Zatiaľ prosím podporte referendum o predčasných voľbách a poďme s týmto chaosom skoncovať.
Poukázaním ľubovoľnej sumy na náš účet pomôžete zlepšovať našu prácu a zvyšovať náš dosah.
Ďakujeme.

IBAN: SK62 0200 0000 0041 9025 5853

About Author

0 Comment

Leave a comment

Prevádzkovateľ OZ Kulturblog, Starý trh 51, Kežmarok, kontakt redakcia@kulturblog.sk, telefón: 0951377803. Používa súbory cookies na prispôsobenie obsahu reklám a funkcie sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy.

Súhlasím