Liberálny fašizmus na Slovensku -Časť 1-

  PS/SPOLU

Ich heslá každý pozná. Nazývajú sa bojovníkmi za ľudské práva, pritom nemajú problém ničiť a doslova plieniť ľudí s opačným názorom.
,,Musíme bojovať za európske hodnoty!”
,,Musíme zničiť fašistov, ktorý už od druhej svetovej vojny ničia naše hodnoty!”
,,Musíme byť moderný, musíme oplodniť Európu africko-moslimským semenom, aby vaše deti boli odolnejší voči chorobám!”
,,Musíme zničiť fašistické strany, ktoré sa hlásia k národovectvu”!
,,Musíme byť vyspelý multikultúrny štát, už viac nemôžeme žiť ako v stredoveku!”
Áno aj takéto frázy používajú liberálni fašisti, väčšinu používajú slova, ktoré sa dobre počúvajú, aby upútali masu ľudí, málokto si uvedomuje, že používajú praktiky totality a fašizmu.
Milujú toleranciu, ale neznášajú ľudí s iným názorom

Také schizofrenické, že ? No nie! Taká je totalita.Každá totalita, ktorá na svete bola mala črty humánnej tváre, lenže v skutočnosti to bola pasca. Nie?
Čo taký Bonaparte? Čo taký Lenin? Čo taký Mussoliny ? Čo taký Stalin? Čo Taký Hitler? A, čo taký Truman?
Viete, totalita zahodila už veľa tvári, no teraz sa dá povedať, že ma tu najobludnejšiu tvár, ktorá len mohla vzniknúť na totalite, doslova nabrala také obludné rozmery, že ničí všetko, čo je kresťanské, národne a kultúrne. Kedysi stala totalita vždy iba na strane národne citiacích ľudí, dnes už stojí proti národnému ľudu a postupne a pomaly ničí ich kultúrne hodnoty, národne hodnoty, rasové hodnoty a historické hodnoty. Dnešnou zbraňou totality je multikulturalizmus a rasové miešanie.
Už neni dnes žiadnym tajomstvom, že masová migrácia z Afriky a krajín tretieho sveta ma zničiť Europoidnú rasu a vytvoriť generáciu bastardov, ako to písal vo svojej knihe Michael Morris: Čo nesmiete vedieť 2, kde jasne povedal, že Európa bude v budúcnosti čeliť vyhubeniu svojho pôvodu a celá Európa sa zmení na generáciu bastardov.
Je to rasistické? Nie ja len chcem poukázať nato, že musíme za svoj pôvod bojovať a musíme byť naň hrdý, lebo je to naša identita, áno naša rasa je identita, ktorú musíme chrániť tak, ako ju chránia ostatné rasy! Bojovať proti rasismu ? Áno! Ale nie iba proti bielym ľudom, lebo v každej rase sú rasisti či nie ?
Preto skrz tohto blogu vyzývam všetkých ľudí, aby začali brániť svoju rasu, svoj pôvod, svoj národ, svoju kultúru a ironický dodám, že už aj po nové svoje pohlavie (Muž a Žena) nie tých 69 chorých pohlaví
Bojujte, aby liberálni fašisti utrpeli porážku ! Ukážme svoju národnú silu a ukážme im, že už stačilo! Musíme brániť svoje hodnoty pred liberálnym fašismom!
POKRAČOVANIE NABUDÚCE
#SDK4PICTURE
Dávid Kúrňava

Poukázaním ľubovoľnej sumy na náš účet pomôžete zlepšovať našu prácu a zvyšovať náš dosah.
Ďakujeme.

IBAN: SK62 0200 0000 0041 9025 5853

About Author

17 Comments

 • FactChecker
  Posted 30. apríla 2020 11:24 0Likes

  ,,Musíme zničiť fašistov, ktorý už od druhej svetovej vojny ničia naše hodnoty!“
  ,,Musíme byť moderný, musíme oplodniť Európu africko-moslimským semenom, aby vaše deti boli odolnejší voči chorobám!“
  ,,Musíme zničiť fašistické strany, ktoré sa hlásia k národovectvu“!
  Môžem ťa poprosiť kto a kedy toto povedal? Presné formulácie samozrejme, pretože ako povedal Albert Einstein “preveruj si všetko čo nájdeš na internete” 😉

  A inak čo to je ten liberálny fašizmus? To mi ešte nikto nevysvetlil. Pokiaľ viem tak fašizmus je radikálny autoritatívny nacionalizmus.. Avšak podľa teba liberálni fašisti chcú zničiť všetko národné? Nie je to tak trochu protichodná informácia? A vlastne.. bavíme sa tu o slove “liberálnom” v akom zmysle? V zmysle ekonomiky a laissez-faire alebo v zmysle sociálneho liberalizmu?
  Úprimne netuším kto vymyslel takéto primitívne označenie.. smiešnejšie je snáď už len “autoritatívne libertariánstvo”. Ale tak čo očakávať keď sa tu politika infikovala označeniami z Ameriky kvôli ich systému dvoch strán.

  Inak Lenin nebol fašista, Napoleon bol imperialista, Stalin bol komunista a Truman? Čo má on spoločné s fašizmom?

  “Už neni dnes žiadnym tajomstvom, že masová migrácia z Afriky a krajín tretieho sveta ma zničiť Europoidnú rasu a vytvoriť generáciu bastardov” takúto informáciu máš odkiaľ? Podľa mna nie je žiadnym tajomstvom, že európska populácie starne, nemáme dostatočnú pôrodnosť a bude to predstavovať obrovský problém najmä v dôchodkovom systéme ale aj zdravotníctve (napr. priemerný vek zdravotnej sestry je nad 50rokov). Preto potrebujeme ekonomickú migráciu. Avšak neviem o nejakom sprisahaní ktorého cieľom je pomiešať rasy. A prosím nepočítajme do tohto ľudí inej rasy ktoré žijú v bývalých koloniálnych veľmociach.. To je len prirodzená vec v postkolonialistickej dobe a je to v podstate daň za kolonializáciu.

  A inak keď chceš zabrániť koncu európskej populácie tak by si sa mal činiť a mal by si mať minimálne 3deti.

  A k tomu, že vždy stála totalita na strane národne cítiacich ľudí a dnes stojí proti nim. Ver tomu, že to tak nie je. Pozrime sa na Maďarsko: Orbán vládne časovo neobmedzene pomocou dekrétov, zrušil financovanie politických strán, znížil financie pre samosprávy (vlastní ich opozícia) a celkovo zneužíva situáciu a nemožnosť protestov počas pandémie. Áno, toto je to národné kresťanské Maďarsko, ochranca Európy pred hordami migrantov, kde ešte teraz býva u nich zvykom minúta ticha za Trianon. Pozrime sa na Poľsko: vládnu tam konzervatívni katolíci a porušili ústavný zákon na zmenu voľby prezidenta ktorá znemožní veľa ľuďom zo zahraničia hlasovať. Aj toto sú tí liberálni fašisti a ich totalita? Ale inak ukážková generalizácia.

 • markomelicher
  Posted 1. mája 2020 0:57 0Likes

  Chlapče byť liberálne zmýšľajúcim človekom neznamená automaticky podporovať LGBT, multikulturalizmus, a nenávidieť konzervatívne zmýšľajúcich ľudí.

  Myslíš si že liberáli tu chcú mať nebezpečných utečencov ? Určite nie… Skús súdiť ľudí ako jednotlivcov a nie ako jednu skupinu ktorú onálepkuješ lebo ti to niekto povedal…

  Myslíš si že liberálov zaujímajú nejaké európske hodnoty ? Väčšine liberálov sú ukradnuté nejaké európske hodnoty… Lenže keďže sme v Strednej Európe je pre nás výhodnejšie byť v EU, máš lacnejšie volania v krajinách EU, Veľa projektov na rozvoj krajiny a financovanie podnikatelov, môžeš cestovať voľné po celej EU, a celkovo to uľahčuje obchodovanie a logistiku, čo podporuje našu ekonomiku…

  Inak pohlavia sú dve, ale rodov je viac, podľa počtu chromozómov…

 • Jan Ondriska
  Posted 1. mája 2020 1:31 0Likes

  Liberálni Fašisti v tričkách zomri neustále napádajú slušných slovákov.

 • Reuel
  Posted 1. mája 2020 12:00 0Likes

  Autor textu nie je náhodou ten nácek z Čadce?

 • sdk4picture
  Posted 1. mája 2020 14:11 0Likes

  Z Čadce som ale nacek som není 🙂

  • Reuel
   Posted 1. mája 2020 18:54 0Likes

   Ale noták, Dávid, sa tváriš ako keby ťa nikto nepoznal.

   • sdk4picture
    Posted 2. mája 2020 9:09 0Likes

    Neviem kdo si ale,áno mám za sebou takú minulosť, ten inzerát ? Ok to bolo extrémistické ale to popieranie holokaustu? Nie ja som len povedal,že dôvod prečo popieram holokaust je ten,že neverím a je to aj dokázané,že v Osvienčime zomrelo 6 miliónov židov za toto ma odsúdili ,za názor 🙂

    • Reuel
     Posted 3. mája 2020 19:33 0Likes

     Nehraj sa na chutného s vlastným “názorom”. Kto ťa pozná veľmi dobre vie, že si iba skurvený zbabelý nácek. Keď ťa odsúdili na tie 3 čo 4 roky, prečo si sa z toho nepoučil? Prečo sa opäť zgrupuješ vo fašistických skupinkách?

     • sdk4picture
      Posted 5. mája 2020 8:04 0Likes

      Zbabelý ? Prečo mi to nepovieš do očí ale si frajer za klávesnicou ? aký nacek? Si normálny ? Žiadny nacista som není,keby som aspoň vedel kto si ale ty si len roztrasený chudáčik s klávesnicou ktorý šteká do virtuálneho priestoru 🙂 osobné keby si ma stretol tak máš hlavu dole 😂 v akých fašistických kruhoch? Spamätaj sa a postav sa mi z očí do očí nie cez klávesnicu 😂😂😂

Leave a comment

Prevádzkovateľ OZ Kulturblog, Starý trh 51, Kežmarok, kontakt redakcia@kulturblog.sk, telefón: 0951377803. Používa súbory cookies na prispôsobenie obsahu reklám a funkcie sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy.

Súhlasím