Kauza Taraba

O tom, či výber témy a takýto štýl komunikácie patrí na stenu politika plateného z našich daní môžeme viesť legitímne diskusie. S Tomášom Tarabom taktiež nemusíme súhlasiť vo všetkom a ani nemusíme byť jeho sympatizantmi.

V žiadnom prípade však poslanca Tarabu nemôžeme chcieť vymazať či nebodaj trestne stíhať za vyjadrenie názoru (bez vulgarizmov, evidentného osočovania, expresívnych výrazov), dokonca v rovine konštatovania, aj keď (predpokladám) zjavne s ironickým podfarbením.

Dcéra prezidentky Čaputovej a jej kariéra modelky bola viackrát komunikovaná prostredníctvom profilu Zuzany Čaputovej a rôznych médií. (Oprava: Podľa všetkého bola táto skutočnosť iba v médiách hlavného prúdu, pričom Zuzana Čaputová  svoju dcéru na prehliadke osobne podporila). Nebolo to žiadnym tajomstvom.

Pri hodnotení modeliek sa často dbá na vizuálnu stránku a vonkajší dojem. Aj keby svoje konštatovanie o top modelke myslel poslanec Taraba akokoľvek zle, tak nad čím sa slniečkovejšia časť internetu pohoršuje?

Na tom celom ma štve, že sa jednému príspevku venuje zbytočne veľa energie.

Text bol pôvodne publikovaný ako status na mojej facebookovej stránke.

Poukázaním ľubovoľnej sumy na náš účet pomôžete zlepšovať našu prácu a zvyšovať náš dosah.
Ďakujeme.

IBAN: SK62 0200 0000 0041 9025 5853

About Author

0 Comment

Leave a comment

Prevádzkovateľ OZ Kulturblog, Starý trh 51, Kežmarok, kontakt redakcia@kulturblog.sk, telefón: 0951377803. Používa súbory cookies na prispôsobenie obsahu reklám a funkcie sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy.

Súhlasím