Celoplošné testovanie

Samozrejme, že Matovičovo plošné testovanie je absolútny nezmysel a tunel verejných zdrojov, to hádam vidí každý. Dať 45 miliónov neznámej firme s dlhmi na sociálke počas akéhosi supertajného projektu je skrátka zlodejina, ktorá sa má vyšetriť. Testy s extrémnou nepresnosťou a absentujúce materiálne a personálne zabezpečenie, ako aj nevymyslená logistika sú jedni z obrovského množstva dôvodov, pre ktoré je tento nezmysel nerealizovateľný.

Celý čas nám tu ale Igorko hovorí, ako sa musíme izolovať a chrániť starších, zatvára prevádzky a likviduje ľudí a potom vymyslí, že ich po stovkách v jeden deň nahná do malej miestnosti na testy? Veď od začiatku tohoto šialenstva nikto neurobil pre šírenie vírusu viac ako je tento nápad. Nedá sa ani veriť, že môže byť Matovič až takto hlúpy a sám sa vysmievať z vlastných opatrení.

Reči o obmedzeni zdravotnej starostlivosti tým, ktorí sa nedajú otestovať by hádam nepredniesol ani súdruh Stalin, ale vyhrážanie sa je Matovičova každodenná politická taktika. Je to skrátka chorý diktátor.

Nebudem vám odporúčať, čo máte robiť, keďže to viete aj sami. Ja sa na žiadne testovanie nechystám, nič mi nie je a nebudem kvôli chybnému testu v nejakej karanténe.

About Author

0 Comment

Leave a comment